Orientální topy a podprsenky

Orientální topy, kostýmy, doplňky...vše kolem orientálního oblečení....tímto Vás vítám na těchto stránkách...

Jak zhotovit orientální kostým

Orientální sukně

Orientální sukně

Nápadů a materiálu je nepřeberné množství. A dle mého úsudku je nejlepší originalita. Vzhledem k tomu, že mám veliké množství objednávek na topy /takže času je málo/, šila jsem celou sukni na stroji, ovšem nešila jsem nic, co by nešlo ušít v ruce. Takže si jí mohou udělat ženy nebo dívky, které nemají doma šicí stroj.

Nejprve jsem prohledala skříň a našla starou podšívkouvou sukni. Zkrátila jí podle své délky, do pasu vložila gumu a půlka díla je hotová.

http://monlor.wgz.cz/image/3408047

 

Poté jsem na dolní okraj sukně našila zlatou prýmku /najdete si v galanteriích, 1m stojí cca 8kč/ Stejně tak se dají našít flitry nebo korálky. Po obvodu sukně jsem našila červené kytičky. A sukně je hotová.

http://monlor.wgz.cz/image/3408051

 

Pro obměnu se dají na sukni našít rolničky, korálky, flitříky nebo penízky...podle toho, k čemu chcete sukni používat. Na tého sukni nezdobím pas, protože jsem si k ní ušila pás samostatný.

http://monlor.wgz.cz/image/3408052

 

Pokud chcete sukni využívat bez pásu, doporučuju našít flitry, ale samostatně, né na niti a pozor at je nepřišijete ke gumě. Stejně tak můžete našít korálky. K této sukni jsem si ušila i top, pro inspiraci se můžete podívat na stránku - orientální kostým.

Pokud máte nějaké dotazy, jsem Vám k dispozici kdykoli. Stačí si vybrat jakýkoli kontakt. Příjemnou zábavu...

*

*

*

*

*

*

*

 

Poslední komentáře
08.06.2012 11:59:15: What can all of you perform w/o tweets. For you to in-take your feelings abt someone. Maintain quiet...