Orientální topy a podprsenky

Orientální topy, kostýmy, doplňky...vše kolem orientálního oblečení....tímto Vás vítám na těchto stránkách...

Jak zhotovit orientální kostým

Orientální pás

Orientální pás  

   Je mnoho možností, jak vyrobit orientální pás. Předvedu Vám jednodušší způsob, který si mohou ušít i slečny či paní, které nevlastní šicí stroj.

     Nutné si koupit či najít ve skříni pásek nebo tvrdší kůži. Barva záleží na Vás. Pokud chcete, můžete přes pásek našít látku nebo ho pouze obarvit a našít na něj různé doplňky.

 http://monlor.wgz.cz/image/2164467

     V tomhle případě jsem na pás našila třásně. Je více druhů. Na fotce jsou zobrazeny dva druhy. Fialový seženete téměř ve všech galanteriích. Stojí cca 15kč/m. Je tvrdší a nekopíruje pohyby tanečnice, ovšem vypadá na páse pěkně.... Tyrkysově modrý třásně jsou v galanteriích těžko sehnatelné. Já je kupuji přes net. Jsou podstatně dražší - 1m třásní stojí od 100kč výše. Pokud nejste profesionální tanečnice a chcete si udělat kostým, postačí vám levnější třásně. Rozhodnutí však záleží na vás.

 http://monlor.wgz.cz/image/2164508

Na bílý pásek jsem našila světle červenou krajku a silnější tmavě červené třásně. Cokoli vám zde ukazuji, dělám v ruce, přestože mám šicí stroj. Tím vám chci ukázat, že i bez šicího stroje lze vyrobit kostýmek. Je to sice namáhavé, ale o to je vám kostýmek milejší vašemu srdci. Krajku a třásně můžete též nalepit lepidlem na látku. A teď nezbývá nic jiného, než našívat komponenty...takže jdu na to...

http://monlor.wgz.cz/image/2185832

Na pásek jsem našila umělé květy /vzala jsem je z úmělých růží/, doprostřed umístila korálek, našila penízky, korálky a rolničky. Pásek se spíše hodí na druh orient. tance - Gypsy. Pro zjemnění jsem ještě doplnila korálky do třásní.

http://monlor.wgz.cz/image/2226230

No a budeme dokončovat... Uzlíky z druhé strany pokapeme lepidlem na látku a necháme ztuhnout. Poté můžeme nitě ustříhnout těsně u uzlíků, nerozvážou se. A doplníme zapínání. Cvočky, tkalouny v barvě nebo  háčky. To už záleží na vás...

Příjemnou zábavu...

 

Žádné komentáře